دو برابر شدن اعتبارات اردویی هلال‌احمر از سال آینده

۲۸ بهمن ۱۳۹۰

رییس سازمان جوانان هلال احمر از دو برابرشدن اعتبارات اردویی خراسان‌جنوبی در سال آینده خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، محمد جواد جعفریان در حاشیه دیدار با دبیران کانون‌های هلال‌احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اعتبارات حوزه جوانان هلال احمر نسبت به سال گذشته ۱۱۷درصد افزایش داشته است، از تجهیز کانون‌های روستایی و طلاب در سال جاری خبر داد و گفت: برای نخستین بار در کشور کانون‌های روستایی و طلاب در خراسان‌جنوبی تجهیز می‌شود.

رییس سازمان جوانان هلال احمر از ساخت یک اردوگاه کشوری در استان، تجهیز مجتمع‌های دانش‌آ‌موزی به امکانات مورد نیاز و تجهیز کتابخانه شهید عمادی بیرجند خبر داد.

جعفریان تصریح کرد: اردوهای جهادی سال آینده هلال احمر در روستاهای محروم خراسان‌جنوبی برگزار خواهد شد.

وی دانشجویان را سفیران علم و فرهنگ در جامعه دانست و افزود: در حال حاضر در ۹۰۰ دانشگاه کشور کانون جوانان هلال‌احمر فعال است.

رییس سازمان جوانان هلال احمراز امضای تفاهم‌نامه با سه فدراسیون کوهنوردی، تیراندازی و نجات غریق خبر داد و افزود: به زودی دوره‌های امداد و نجات کوهستان و سیلاب به کمک این سه فدراسیون برگزار خواهد شد.

جعفریان با بیان اینکه اعتبارات اردویی این سازمان در سال جاری را ۱۶ میلیارد تومان دانست و افزود: سهم خراسان‌جنوبی از این اعتبارات ۵۰۰ میلیون تومان بود که در سال آینده دو برابر می‌شود.

رییس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه توسعه و نوسازی ناوگان امداد و نجات کشور از یکسال گذشته شروع شده است،گفت: در حال حاضر تمامی ناوگان امداد و نجات کشور و تمامی آمبولانس‌ها برای افزایش ضریب ایمنی نوسازی شده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید