دو برابر شدن اعتبارات اردويي هلال‌احمر از سال آينده

رييس سازمان جوانان هلال احمر از دو برابرشدن اعتبارات اردويي خراسان‌جنوبي در سال آينده خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، محمد جواد جعفريان در حاشيه ديدار با دبيران کانون‌هاي هلال‌احمر خراسان‌جنوبي با بيان اينكه اعتبارات حوزه جوانان هلال احمر نسبت به سال گذشته 117درصد افزايش داشته است، از تجهيز کانون‌هاي روستايي و طلاب در سال جاري خبر داد و گفت: براي نخستين بار در کشور کانون‌هاي روستايي و طلاب در خراسان‌جنوبي تجهيز مي‌شود.

رييس سازمان جوانان هلال احمر از ساخت يك اردوگاه كشوري در استان، تجهيز مجتمع‌هاي دانش‌آ‌موزي به امكانات مورد نياز و تجهيز كتابخانه شهيد عمادي بيرجند خبر داد.

جعفريان تصريح كرد: اردوهاي جهادي سال آينده هلال احمر در روستاهاي محروم خراسان‌جنوبي برگزار خواهد شد.

وي دانشجويان را سفيران علم و فرهنگ در جامعه دانست و افزود: در حال حاضر در 900 دانشگاه كشور كانون جوانان هلال‌احمر فعال است.

رييس سازمان جوانان هلال احمراز امضاي تفاهم‌نامه با سه فدراسيون كوهنوردي، تيراندازي و نجات غريق خبر داد و افزود: به زودي دوره‌هاي امداد و نجات كوهستان و سيلاب به كمك اين سه فدراسيون برگزار خواهد شد.

جعفريان با بيان اينكه اعتبارات اردويي اين سازمان در سال جاري را 16 ميليارد تومان دانست و افزود: سهم خراسان‌جنوبي از اين اعتبارات 500 ميليون تومان بود كه در سال آينده دو برابر مي‌شود.

رييس سازمان جوانان هلال احمر با بيان اينكه توسعه و نوسازي ناوگان امداد و نجات كشور از يكسال گذشته شروع شده است،گفت: در حال حاضر تمامي ناوگان امداد و نجات كشور و تمامي آمبولانس‌ها براي افزايش ضريب ايمني نوسازي شده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید